Elektrik proje, uygulama ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren Eta Mühendislik 1998’den bu yana Bodrum yarım adasında; kendi binasında, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, çözüm odaklı uzman ekibiyle birlikte istikrarlı ve sürekli gelişen bir duruş sergilemiştir.

Firmamızın bu zaman zarfında sektörün öncü kuruluşlarından olmasındaki en büyük etken ‘’insan kaynağı’’, Eta Mühendislik için en önemli olgudur. Hepsi kendi alanında uzman çalışanlarıyla yıllardır istikrar gösteren firmamızın ortaya çıkardığı ürünler kalite ve teknoloji açısından standartların üzerinde hedefler koymuş ve bunu uygulamıştır. Bütün projelerimizde uyguladığımız ‘’önce insan ‘’ olgusu devam eden süreçte de en önemli anlayışımızdır. Bunun kanıtı olarak 2014 yılında Bodrum’u eko kent yapmak, gelecekteki nesilleri ve günümüzdeki canlılığı koruyabilmek amacıyla yenilenebilir enerji projelerine de başlamış bulunmaktadır.

Bugüne kadar olan süreçte açıkça görülüyor ki; Eta Mühendisliğin başarısı ve gelişimi; insana verdiği değer, kalite ve memnuniyet örgüsündedir. Bu durumun gelişimi bugün olduğu gibi gelecekte de görülecektir.